KLİMALAR
VRF / VRV SİSTEMLER
OLEFINI HAVA PERDELERİ
HAVA TEMİZLEME CİHAZLARI
MOBİL KLİMALAR
NEM ALMA CİHAZLARI
BACASIZ DAVLUMBAZ
FANLAR
ISITICILAR
JENERATÖRLER

RC-45 Fuji Electric Kaset Tip Klima

45.000 btu/ h Fuji Electric Kaset Tipi Split Klima

Fuji Kaset Tipi Klimalar

Duvar tipi Fuji klimalar split tip olup, küçük ebatlı, sessiz ve yüksek hava sirkülasyonu sağlayan ünitelerdir. Görünmez hava giriş ızgaraları olan yeni tasarımı ile her tür yaşam veya iş alanı ile çok güzel uyum sağlamaktadır. Yeni gösterge paneli ilk bakışta operasyon modu ünitesini göstermektedir. Yüksek hava sirkülasyonu büyük ofislerde de kullanılmasını olanaklı kılmaktadır.

Bu tip klimaların göze çarpan özellikleri şunlardır:

Otomatik kontrollü yönetim: Soğutulmuş hava doğrudan odanın üst kısımlarına gönderilir, aynı zamanda ısınmış hava odanın alt bölümlerine gönderilir. Sıcak hava yukarı çıkma (hafiftir) eğilimlidir. Aynı zamanda soğuk hava asağı inmeye meyleder. Bu da  takdir edeceğiniz gibi bu tip tasarımın önemini göstermektedir. Bu vesile ile oda içinde hava sınırı etkisi bertaraf edilmektedir.

Ayarlanabilir kapaklar (dikey ve yatay): Klima havayı her yöne yönlendirmek için programlanabilir. Kapakların serbest dikey ve yatay hareket özelliği sayesinde sıcak ve soğuk hava çabuk ve düzgün bir şekilde bütün oda cevresine yayılır.

Yüksek verimlilik: Esanjör’ün modern şekli ve gelişmiş compressor hızla oda sıcaklığını kullanıcının ayarladığı değerlere uyarlar. Ultra-modern fanlarla muhtelif parçaların eşsiz uyumu neticesi eşanjör sonuçları FUJI klimaların özelliği  olan çok yüksek verimlilik ve sessiz çalışma sağlar.

a

a

Kapasite

kW

Soğutma

12.7

Isıtma

14.3

Btu/h

Soğutma

43.400

Isıtma

48.800

 Nem Alma

l/h

5,0

 Hava Debi iç Ünite

m3/h

1.550

 Enerji Besleme

V/w/Hz

400/3/50

 Akım (A)

Soğutma

7,7

Isıtma

7,7

 Enerji Tüketimi (kw)

Soğutma

4,38

Isıtma

4,39

 E.E.R (kW/kW)

Soğutma

2.90

Isıtma

3,26

 Gaz Miktarı (gr)

3.400(R410A)

 Ek Gaz Miktarı (gr/m)

40

 Boru Çapları

3/8"-3/4"

 İç ve Dış Ünite Arasindaki Max. Tesisat Mesafesi (m)

50

 Max. Kod Farkı (Yükseklik) (m)

30

 Sinyal Kablosu (Toprak Hattı Dahil) (mm²)

4x1,5

 Enerji Besleme Kablosu (Toprak Hattı Dahil) (mm²)

5X4,0

 Max. Ses Seviyesi (dB)

İç Ünite

55

Dış Ünite

60

 Ebatlar (mm) YxGxD

Net

İç Ünite

296X830X830

Dış Ünite

1165X900X330

 Ağırlık Net

İç Ünite

40

Dış Ünite

113

 Kablosuz Uzaktan Kumanda

KABLOLUSİTE HARİTASI
ISITICILAR Infrared Isıtıcılar BACASIZ DAVLUMBAZ MOBİL KLİMALAR Mobil - Bacalı Klimalar Mobil - Split Klimalar Monoblok - Bacalı Klimalar Mobil Klima Nedir? Mobil - Çift Bacalı Klimalar OLEFINI HAVA PERDELERİ Neden OLEFINI ? Isıtıcısız Hava Perdeleri Monoblok Tip Genel Tip Ticari Tip Endüstriyel Tip Isıtıcılı Hava Perdeleri Intellect Mini Tip Monoblok Tip Genel Tip Ticari Tip Endüstriyel Tip Su/Buhar Serpantinli Genel Tip Ticari Tip Endüstriyel Tip Ankastre Uygulama HAVA TEMİZLEME CİHAZLARI Anti Sigara NEM ALMA CİHAZLARI King Post Nem Alıcılar Splendid Portatif Nem Alıcılar Amcor Nem Alıcılar Ev Tipi Endüstriyel Aerial Nem Alıcılar Ev Tipi Nem Alıcılar Sanayi Tipi Nem Alıcılar Yüzme Havuzu Nem Alıcılar FANLAR Aksiyal Tipi Fanlar Kanal Tipi Fan Duvar - Cam - Tavan Tipi Fan Çatı Tipi Fan Salyangoz Tipi Fan JENERATÖRLER Mobil Jeneratörler KLİMALAR FUJITSU KLİMA Duvar Tipi Klimalar Yer/Tavan Tipi Klima Kanallı Tip Klimalar Kaset Tip Klima Inverter Klimalar Mono Inverter Multi Inverter FUJI ELECTRIC KLİMA Duvar Tipi Klimalar Tavan/Duvar Tipi Klima Yer/Tavan Tipi Klima Tavan Tipi Klima Kanallı Tip Klima Kaset Tip Klima Inverter Tip Klimalar Mono Inverter Multi Inverter GENERAL KLİMA Duvar Tipi Split Klimalar Köşe/Duvar Tipi Klimalar Yer/Tavan Tipi Klimalar Duvar Tipi Inverter Klimalar DIAMOND ELECTRIC KLİMA Duvar Tipi Split Klimalar QV II Serisi QV Serisi Digital Seri Orange Serisi Profesyonel Tip Klimalar Salon Tipi Klimalar Kaset Tipi Klimalar Yer/Tavan Tipi Klimalar Paket Tipi Klimalar Kanallı Tip Klimalar VRF / VRV SİSTEMLER FUJITSU VRF SİSTEMLER Fujitsu VRF Hakkında Fujitsu VRF J Serisi Fujitsu VRF V Serisi VRF V Serisi Özellikler VRF V Serisi Kontrol VRF V Serisi Üniteler GENERAL VRF SİSTEMLER General VRF Hakkında General VRF J Serisi General VRF V Serisi VRF V Serisi Özellikler VRF V Serisi Kontrol VRF V Serisi Üniteler

Klimayı Bilinçli Kullanalım.

Soğutma Tekniği.

Klima nedir ?

Hava perdesi nedir ?

Her üfleyen cihaz hava perdesi değildir.

FRRIDO MONO Taşınabilir Mobil Klima
 
 
Perpa Tic.Merk.A Blok Kat:11 No:1584 Okmeydanı / İSTANBUL
Tel: +90 (212) 210 71 21 Fax: +90 (212) 210 71 22 E-mail: info@alize.org